Küçük Nakliye Aracı

ileadmin

Küçük Nakliye Aracı

5 (100%) 23 vote[s]

Küçük Nakliye Aracı İstanbul

Küçük anlamında anlaşılacağı gibi en küçük boy kamyonet ile nakliyeci uygun fiyata hizmet sunabilmek için 6 metreküp 5 koli, 1 çamaşır makinası ve 9 metreküp 5 koli 1 çamaşır, 1 mini buzdolabı kapasiteli araçlar ile yakıttan tasarruf etmesi ucuz fiyata müteakiben hizmet alabilmektesiniz. Küçük nakliye aracı istanbul ilçelerine ve çevre illere hizmet sunmaktayız.

Taleplerinizi Nakliyeci Nasıl Karşılar

Bünyesinde bulunan araçlar, paketleme ürünleri ve profesyonel personel ile kanunen gerekli olan evraklar tam olmasına özen gösterir. Her zaman güler yüzlülüğünü kaybetmeden taleplerinizi karşılamak en temel prensibi olmuştur. Mobilya de-montaj ve montajı için gereken aparat ve aletler araçlarında her daim hazırda bulunmalıdır. Beyaz eşyalarınızın bina tesisatı uygun ise montaj konusunda verimli çalışacak şekilde montajını gerçekleştirmektedir. Elektrik, doğal gaz ve duvara raf montajımız yoktur.

Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle uyaralım aman dikkat komisyoncu firmalara itibar etmeyiniz, platform ve nakliyeci öneren web siteleri unutmayın ki komisyon üzeri yayın yapar ve genel kazançları bunun üstünedir. Platform üzeri anlaştığınız firmalar neden anlaşılan ücretin üstüne fiyat eklemek için bahaneler üretir ve alırlar bu konu çoğu müşterimizin en başlıca şikayeti olmuştur. Müşterinin fazladan eşya çıkarması ve farklı adrese eşya bırakma isteğini kapsam dışıdır. Yeni, eski evinizin bina asansörü kullanımı, araç park mesafesi ( bazı sitelerde otoparktan eşya taşınabilir ) taşınacağınız gün ve saati yöneticiniz ile iletişim kurmanızı öneririz, nakliyeci aradığınız zaman sorduğu bütün sorulara gerekli bilgileri vermelisiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

2 yorum

Parça Eşya Taşıma – Nakliyeci, İstanbul NakliyecilerYayın tarihi8:37 pm - Eki 12, 2018

[…] Küçük Nakliye Aracı […]

Kadıköy Nakliyat – Nakliyeci, İstanbul NakliyecilerYayın tarihi12:00 am - Eki 17, 2018

[…] Küçük Nakliye Aracı […]

Yorumlar kapalı.

Şimdi Ara