Parça Eşya Taşıma

ileadmin

Parça Eşya Taşıma

5 (100%) 35 vote[s]

Parça eşya taşıma nedir.?

Ev eşyası konusunda ihtiyaç duyulan bir veya birden çok ev eşyalarınızın taşınmasına talep oluşturduğunuz, bizim ise hizmet unsurumuzdur. Küçük kamyonet ile yapılacak bu işlemlerde yakın çevre firmalardan parça eşya taşıma fiyatları talep etmeden önce mutlaka eşya listenizi oluşturmalısınız. Neden mi.? firma sizin talebinize göre araç ve personel rezervasyon yapar eğer beyan ettiğiniz eşyaların fazlasını firmadan habersiz eklemek isterseniz yetersiz personel sayısı taşımacılık işlemini uzatacak ve anlaştığınız ücretin fazlası ücret ödemenize neden olabilmektedir.

Parça eşya taşıma fiyatları

Eşya listeniz ve taşınacak binaların asansör, bina araç park mesafesi veya otoparktan mesafeli eşyaların taşınması fiyatları etkileyen pek çok unsurdur. Öncelikle parça nakliye talep etmeden önce mutlaka bu konulara deyinmemiz ve ilk taşıma hizmeti alacaksanız ön araştırma yapmanızın faydası mutlaka olacaktır. Eşya listenizi oluşturdunuz ve taşınacak evler bina ise yönetici ve apartman görevlisinden asansör kullanım saatler ve araç park mesafesini öğreniniz. Taşınacağınız eviniz site içerisinde bulunuyorsa yönetim ile irtibata geçerek Parça eşya taşıma randevusu alınarak detayları konuşmalısınız bunlar nelerdir.? araç site içerisine alınmıyorsa mesafe için nakliyeci ekspertiz personelini talep ediniz, araç site içerisine alınıp otoparktan taşınması gerekli ise nakliye kamyonet araçları yerden yüksekliği 3,20 CM otopark iç yüksekliği 2,20 CM olduğu için personel sayısı arttıkça parça eşya taşıma fiyatları yükselecektir. Sürprizler ile karşılaşmamak istiyorsanız bu konuları dikkat ile uygulayınız.

İstanbul parça eşya taşıma

Şehir içi nakliyat işleminde İstanbul şehrimize hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan kamyonetler ile şehir içi saat yasağı olmayan FSM (Fatih Sultan Mehmet köprüsü) kullanmaktayız, Kamyonetler. sınıf küçük ve orta boy kamyonetler ile İstanbul parça eşya taşıma hizmetlerimizde Anadolu yakası ve Avrupa yakası hizmet bölgemizdir.

Kamyonet ile eşya taşıma

Uzman personelimiz kamyonet ile nakliye talebinize hızlı, güvenilir sorunsuz hizmet sunmaktadır. Kamyonet nakliyat fiyatları ev taşımadan ucuz olur neden mi.? yükleme ve eşya teslimi uzun sürmez ve hızlı işlemler ekonomik olmaktadır.

Parça eşya talep açtığımız rezervasyonlar.

Çeyiz eşyası, Yazlık eşyası, Öğrenci evi, Bekar eşyası, Salon takımı, Yemek, Koltuk ve Yatak odası takımları. Taksi ve panelvan araçlara sığmayan vs. kişisel eşyalarınız dır.

Yazar hakkında

admin administrator

3 yorum

Kadıköy Nakliyat – Nakliyeci, İstanbul NakliyecilerYayın tarihi11:49 pm - Eki 16, 2018

[…] Parça Eşya Taşıma […]

Beykoz Evden Eve – Nakliyeci, İstanbul NakliyecilerYayın tarihi6:53 pm - Kas 16, 2018

[…] Parça Eşya Taşıma […]

Şile Nakliyat – Nakliyeci, İstanbul NakliyecilerYayın tarihi7:15 pm - Kas 16, 2018

[…] Parça Eşya Taşıma […]

Yorumlar kapalı.

Şimdi Ara